lesne-wrota.pl

Portal ogólnotematyczny

ile kosztuje przedłużanie rzęs
Moda

Sposoby na przedłużenie rzęs

Długość rzęs jest jednym z najważniejszych wyznaczników ich atrakcyjności, a często nawet jest najbardziej pożądana. Długie rzęsy rzucają się bowiem w oczy nawet jeśli nie są gęste i wyglądają fantastycznie, dodając spojrzeniu wyrazu i zwracając uwagę na właścicielkę. Jak zapewnić sobie zachwycający efekt?

Dobry tusz wydłużający i sposób malowania

Obecnie wybór tuszów jest bardzo duży i są to wysoko zaawansowane produkty, więc znalezienie takiego, który naprawdę mocno wydłuży rzęsy, nie jest problemem. Co więcej, wcale nie dotyczy to tylko najdroższych produktów, czasem znacznie lepiej działają produkty tanie, które znaleźć można w każdej drogerii, warto więc po prostu testować różne produkty. Warto przy tym pamiętać, że znaczenie ma też sposób malowania rzęs. Trzeba mocno wyciągać je szczoteczką i pokrywać tuszem dokładnie od nasady po końce. Na koniec można też malować same koniuszki, dzięki czemu cząsteczki tuszu przyczepią się do nich i dadzą im zwiększoną długość.

Dobra odżywka

Na rzęsy dość krótkie z natury nie da się wiele poradzić jeśli chodzi o ich przedłużenie na stałe, ale w każdym innym przypadku dobra odżywka może dać świetne rezultaty. Trzeba jednak sięgnąć po produkt, który nanosi się na skórę powiek, przy linii rzęs, czyli w formie linera. Odżywki mające postać tuszy nakłada się tylko na rzęsy, a więc w ten sposób można je tylko odżywić. By wydłużyć włoski, trzeba podziałać na ich cebulki, tak samo jak w przypadku włosów. Jedyny problem polega na tym, że na działanie odżywki trzeba będzie poczekać co najmniej kilka tygodni. Warto jednak wiedzieć, że czasami efekty są naprawdę imponujące. Niektóre marki załączają nawet do swych preparatów specjalne miarki, za pomocą których można kontrolować przyrost rzęs, co gwarantuje, że dostrzeże się rezultaty gdy się pojawią.

Przedłużenie rzęs

Na przedłużenie rzęs u kosmetyczki decyduje się coraz więcej osób. Dawniej takie zabiegi miały formę jednorazową – rzęsy przyklejało się tylko na wielkie wyjście, na parę godzin. Obecnie nosi się je znacznie dłużej. Ile kosztuje przedłużanie rzęs? Niestety nie są to zabiegi tanie, a przy tym nie kończą się tylko na przyklejeniu włosków. Jeśli chce się nosić je stale, trzeba je uzupełniać, nawet co 2 tygodnie, gdyż włoski dość szybko wypadają. Poza tym niezbędna jest odpowiednia pielęgnacja i unikanie wielu czynników, jak stosowanie zalotki, mocne moczenie oczu czy nawet spanie na brzuchu. Jest to więc rozwiązanie mające plusy i minusy, z którym wiążą się pewne niedogodności.